ART / Etchings etc / Etchings 9881168
nr 988 1168
ETCHINGS
5 pcs, Efter R Earlom, subject: 21x25,
5 st, Efter R Earlom, motivet: 21x25
600
SEK 600
Monday October 19 2015
at 18:15:15
100 kr
300 kr
350 kr (Robot)
400 kr
450 kr (Robot)
500 kr
- Thema-auction
Oct 19
Read more about Grafik
ETCHINGS
Read more about Grafik
nr 988 1168
ETCHINGS
Estimate: | 600 |
Sold: | SEK 600 |
Monday October 19 2015 |
- Thema-auction
Oct 19
På Tema Grafik den 19 oktober har vi samlat etsningar, litografier, etsningar och träsnitt av konstnärer som Hans Arnold, Reidar Aulie, Enrico Baj, Alexander Calder, Marc Chagall, James Coignard, Cor ...Read more about Grafik